Pokyny

Vážené sestry, vážení bratři

 

blíží se vyvrcholení našeho společného celoročního snažení – vystoupení při XVI. všesokolském sletu v Praze na stadionu Eden. Jsem velmi ráda, že na mnoha župních, oblastních či jiných sletech byla tato skladba zařazena a předvedena. Díky tomu věřím, že do Prahy přijedete většinou secvičení a připravení.

Přesto je potřeba, abychom se díky velké choreografii sešli na zkouškách, které jsou zařazeny navíc proti oficiálnímu rozpisu.

Věnujte pozornost tomuto rozpisu, u všech zkoušek je psán čas zkoušky přímo na příslušné ploše, je třeba počítat s časem na převlečení a řazení. U zkoušek v Edenu najdete přesné rozpisy nástupu do šaten, na seřadiště, na plochu přímo ve sletovém manuálu, který obdrží každý cvičenec.

 

30. června       sobota    zkouška   17,00 – 21,00 hodin  (tato zkouška byla předem avizovaná)

 

                        muži T.J.Sokol Lhotka hřiště, adresa V Zahradní čtvrti 11 a, Praha 4

spojení:  metro C Kačerov, bus č. 215 a 189 – stanice Tempo, asi 100    metrů zpět a vlevo ulicí k hřišti,

nebo do stanice Novodvorská bus 106 a 196.

                                   mapa - příloha 2

 

                        ženy T. J. Sokol Královské Vinohrady, hřiště,

adresa:            Polská 2400/1, Praha 2

spojení:           viz příloha 1

 

 

2. července     pondělí  přidaná zkouška    15,00 – 16,30 hodin      Eden, secvičná plocha                                   všichni

                                       hlavní úkol řazení, postavení na ploše, choreografie

 

Ostatní zkoušky budou platit podle oficiálního rozpisu. Nezapomeňte, že naší skladby se týká také závěr I. programu (naše skladba cvičí jako poslední) a zahájení II. programu (naše skladba cvičí jako první). Samozřejmě projížděčka obou programů a oba programy.

 

 

Je nutné, aby každý cvičenec či cvičenka znali své postavení na ploše, tzn. číslo čtverce, ve kterém cvičí, postavení ve čtverci. Nemůžeme vás na společné zkoušce rovnat. Znalost správných pohybů se samozřejmě předpokládá. Na zkouškách nemůžeme učit pohyby, ani hledat jednotlivcům značky. Pokud nemáte jasno, spojte se se mnou nebo s Lídou Ryšavou a řešte včas. ¨

U žen je potřeba, aby věděly, zda cvičí ženy 1 nebo ženy 2 a měly správnou barvu rukávce.

© 2018 T.J. Sokol Jindřichův Hradec

Free Joomla! template by L.THEME