Informace

uskuteční se 9. června 2018 na stadionu Sokola Č. Bu – Sokolský ostrov 1 informace: Václav Marek tel: 603819143, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. kancelář župy Vráťa Zahrádko tel.: 722 076 574 mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Inka Váchová: tel.: 777 084 678 mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Informace k průběhu župního sletu Č. Budějovice: Pátek 8.6. - dle potřeby jednotlivých celků příjezd do Č. Budějovic. Ubytování především v sokolovně na vlastních karimatkách a spacácích. Parkování bude zajištěno na náplavce pro autobusy i osobní auta (max 5 min. chůze k sokolovně), - dle potřeb cvičebních celků bude možno na stadionu zkoušet již v odpoledních hodinách až do tmy. Doporučuje se větším celkům (s výpomocí z jiných žup) zkoušky uskutečnit již v pátek. Dle požadavků bude určeno pořadí a časy zkoušek. Ozvučení bude zajištěno, - uvažuje se o průvodu s historickými prapory a s cvičenci v úborech v pátek navečer. Přibližná trasa okruh od Sokolovny – Biskupská ulice – náměstí – Krajinská ul. – Hroznova ul. – sokolovna. Seřazení i rozchod na parkovišti před sokolovnou. Sobota 9.6. - zkoušky na stadionu od rána (dle požadavků) do 13,oo hod. Program bude pevně stanoven - jak pořadí tak vymezený čas, - uvažuje se zajistit pro všechny cvičence oběd placený župou s vydáváním od 11 do 13 hod., - od 13,3o řazení pro slavnostní nástup na parkovišti před sokolovnou, - vlastní slet zahájit v 14.30 hod. nástupem všech cvičenců na plochu včetně historických praporů, předpoklad ukončení – po 17,oo hod.

Po příjezdu se hlaste u mne (tel.: 777 084 678), bude Vám přidělena šatna a objednané stravenky. Strava je zajištěna ve školní jídelně U Tří lvů - výdej jídel od 10.30 do 13 hodin. Docházková vzdálenost od stadionu je 10 - 15 minut. Teoreticky bychom to měli všichni stihnout.

© 2018 T.J. Sokol Jindřichův Hradec

Free Joomla! template by L.THEME