Hledáme dobrovolníky na XVI. všesokolský slet v Praze

Přihláška pro dobrovolníky zde

 

Vážené sestry, vážení bratři,

rádi bychom vás oslovili s nabídkou dobrovolnické spolupráce na XVI. všesokolském sletu, který se bude konat od 1. – 6. července 2018 v Praze.

Všesokolský slet, jak všichni víme, je oslavou naší sokolské činnosti, národních tradic a lásky k pohybu, která trvá celý týden a nabízí mnohé sportovní i kulturní vyžití. Nevyjímaje fakt, že letos slavíme 100 let od založení samostatného československého státu, o což se zasloužila i naše organizace. Celý týden je naplněn radostí z pohybu, zvláště pak při hromadných skladbách, a ze shledání se s přáteli. Velké oslavy vyžadují i mnoho zákulisní práce, a proto Vás prosíme, abyste nám přijeli na pomoc. Přijeďte za námi si užít sletový týden „tak trochu jinak“ a pomoci dát světu zprávu, že Sokol žije!, a že se opět, i po více jak 155 letech, slétáme na cvičišti.

Co potřebujeme od vás?

Na sletu budeme potřebovat pomoci zejména při zahajovacím průvodu v centru Prahy a s organizací hromadných skladeb v zázemí v Eden aréně. Při průvodu bude potřeba zajistit trasu a pohyb v ulicích, při hromadných skladbách bude hlavním úkolem dobrovolníků pořadatelská služba na tribunách a v prostorách arény, dále v zázemí akce při zkouškách a výstupech v obou programech HS. Bude zde potřeba návštěvníkům stadionu poradit s orientací, pomoci usadit diváky, kontrolovat situaci na tribunách, u vchodů a vstupů a pomoci nám při organizaci tisíců vystupujících cvičenců plus jejich náčiním.

Co Vám nabízíme?

Nabízíme Vám stát se součástí našeho organizačního týmu a být u něčeho unikátního a ohromného, co ve světě nemá obdoby. Můžeme vám dobrovolnictví potvrdit i jako praxi do školy, případně se pokusit přizpůsobit vaši pozici vašim přáním a podmínkám praxe. Každý dobrovolník bude mít hromadnou dopravu po Praze zdarma po celý sletový týden, zajištěný pitný a stravovací režim v průběhu výkonu práce, dobrovolnické tričko, v případě potřeby Vám zajistíme ubytování. Dobrovolníkům, kteří budou pomáhat přes celý týden (neplatí tedy pro vystupující v hromadných skladbách), bude proplacen účastnický průkaz, který zahrnuje výhodné vstupné do různých institucí po celé Praze.

Jak se stát součástí týmu?

Pokud Vás nabídka zaujala a rádi byste byli u toho s námi, neváhejte vyplnit elektronickou přihlášku, kterou naleznete zde: https://goo.gl/forms/lNUzV3HmXDguat2r1

Věříme, že společně určitě vymyslíme, jak z Vaší účasti vytěžíte 100%!

Lepší představu o akci Vám jistě pomohou vytvořit i webové stránky: http://slet.sokol.eu/.

 

Těšíme se na Vaše zprávy!

Česká obec sokolská, Újezd 450/ 40 – Tyršův dům, 118 01  Praha 1 – Malá Strana

T: + 420 257 007 11 / E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / www.sokol.eu

Zapsána ve spolkovém rejstříku u Městského soudu v Praze sp.zn. L 653

IČ: 00409537 DIČ: CZ00409537

© 2018 T.J. Sokol Jindřichův Hradec

Free Joomla! template by L.THEME