Informace pro účastníky sletu župy Blanické 2018

 

 

Nazdar  všem!


Posílám rozvrh zkoušek i program vystoupení sletu župy Blanické ve Voticích, který se bude konat 16.6.2018. V programu je uvedeno, že každá skladba má být na seřadišti 15 minut před nástupem na plochu. Vzhledem k tomu, že na ploše bude času opravdu velmi málo, snažte se prosím být na seřadišti dříve. Šatny pro všechny cvičence budou ve škole. Na stadionu ve stanu postaveném za seřadištěm (seřadiště je horní hřiště nad hlavním stadionem -po schodech za velkým stadionem) budou odkládací šatny příp. úkryt před sluncem.

Přikládám i mapy.

Stadion je v ulici Javorská, ZŠ (kde budou šatny pro cvičící a bude se zde vydávat oběd) je v ulici Blanická, MŠ (zázemí pro skladby RD a PD) je v ulici Sadová (mezi stadionem a školou). Stravenky budou vydávány pořadatelem vedoucím skladby v župě na seřadišti před nebo po nácviku (během zkoušek). Na stravenku má nárok i několik osob doprovodu dětských skladeb (dejte mi prosím vědět, kolik jich budete mít).
Parkování osobních automobilů bohužel nebylo možné zajistit, zaparkujte tedy kdekoli po městě, kde není zákaz parkování. Autobusy budou cvičence přivážet k ZŠ, kde budou šatny nebo k MŠ (ke stadionu budou autobusy vpuštěny pouze před 9 hodinou), odtud budou nasměrovány na parkoviště pořadateli nebo policisty, kteří budou dohlížet na bezpečnost. Za okno autobusu prosím pro přehlednost dejte ceduli, kterou zasílám přílohou.
Pokud přijedete vlakem na nádraží do Olbramovic, budete ke stadionu převezeni kyvadlovým autobusem, tzv. PENDL (samozřejmě i zpět). V tomto případě bych potřebovala znát čas vašeho příjezdu, aby tam byl přistaven autobus včas.

Budu ráda, pokud mi sdělíte i pokud přijedete vlastním autobusem či autobusy.

Pokud máte jakýkoli dotaz, ráda jej zodpovím.
Se sokolským pozdravem

 

                                                               NAZDAR!

 

                                                                                                                                              Havlíková Helena

                                                                                                                                                župní náčelnice

 © 2018 T.J. Sokol Jindřichův Hradec

Free Joomla! template by L.THEME